Інтернет-магазин вишивки бісером і товарів для рукоділля biser0k.com.ua

Вітаємо нанашому сайті biser0k.com.ua. Цей сайт спеціалізується на вишивці бісером і товарах для рукоділля. Ми працюємо для Вас і стараємося максимально допомогти в створені Ваших маленьких і великих шедеврів. Вишивка бісером мистецтво для душі — ремесло, яке передалося від наших предків, воно заспокоює душу, тішить око, дозволяє відпочити тілу, зібрати думки і отримати справжнє розслаблення і насолоду. З давніх-давен люди вишивали хрестом використовуючи різнокольорові нитки і канву, але незабаром була освоєна інша техніка - вишивання бісером. Цей спосіб полюбився нашим умільцям і до сих пір він живе в наших серцях і нам, творчим людям постійно хочеться творити прекрасне! Раніше вишивання бісером це був дуже складний і затратний процес. Картини вишивались на звичайному полотні, потрібно було десь діставати чорно-білі паперові схеми, хорошого бісеру було мало і дістати його було важко. Зараз ситуація на багато краща. В продажі доступно дуже багато вже готових заготовок під вишивку бісером самого бісеру теж дуже багато і купити його можна відносно не дорого. А, що з себе представляють готові заготовки, спитаєте Ви. Все дуже просто. Готова заготовка це прямокутний відрізок тканини (якщо це заготовка одягу тоді там чотири відрізки тканини більш детально тут) з нанесеним малюнком і відмітками для голки з зворотнього боку підклеєні одними чи двома шарами флізеліну. Це дуже зручно і значно спрощує роботу. Також дуже зручно вишиват використовуючи різні допоміжні аксесуари, п'яльця та органайзери.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИРОБНИКІВ І ТЕМАТИК ВИШИВКИ

На сьогодні є дуже багато виробників, які створюють схеми вишивки бісером для більш комфортного і легкого створення картин. Щоб Ваша унікальна робота тримала форму і не витягувалась всі схеми надруковані на щільній тканині, найчастіше це габардин або атлас. В нас на сайті представленні такі виробники як DANA, Солес, Бісерок, Барви Поділля, Барвиста Вишиванка і Рікамо. Дуже важко перелічити всі тематики, які пропонується на сьогоднішній день великою кількістю виробників. Ми намагаємось представити максимальний вибір нашим покупцям тому сподіваємось, кожен знайде щось для себе. Найпоширеніші тематики це:

  • Ікони та рилігійна тематика, в цій категорії представленні схеми вишивки на яких зображенні релігійні сюжети, такі як різдво, свята родина, мадонна з дитям, зображення святих, сюжети з земного життя Ісуса, також іменні ікони й багато іншого. До вибору схеми в цій категорії потрібно ставитись дуже відповідально оскільки готова робота це не просто прикраса, а зображення до якого люди моляться і в якого просять Божої милості. Готова робота буде оберегом Вашому дому або чудовим подарунком на ювілей чи весілля. Перед початком роботи, краще попросити благословіння у священика, а готову ікону освятити в храмі.

  • Квіти, натюрморти, це одна з самих давніх і популярних тематик вишивки. Мабуть, немає ні однієї вишивальниці яка б не вишивала квіти. Завдяки цьому зараз є значний вибір готових схем для вишивки квітів. Велика кількість дизайнів і комбінацій дає можливість кожному підібрати щось своє, чи це будуть букети, чи квіти в горщику, просто одна квітка тут можна знайти все.

  • Тварини, птахи, в цьому розділі представлені зображення різних тварин та птахів. Такі схеми вишивки підійдуть всім хто не байдужий до краси природи. Граційні коні, неповторно гарні павичі та лебеді, хижі вовки, тигри і леви, домашні улюбленці та багато іншого.

  • Дитяче, це розділ для юних вишивальниць. Тут розміщенні зображення ангелочків, діток, балерин сюжети з мультфільмів. Схеми в цій категорії дуже легкі для вишивки і дуже яскраві. Завдяки цьому робота йде легко і цікаво.

  • Одяг. В цій категорії можна знайти заготовки сорочок суконь, блузок, тунік, також є пояси та спідниці.

  • Рушників. Тут представлено великий вибір рушників на Спаса, Великодніх, весільних та традиційних рушників.

ЯК ВИШИВАТИ БІСЕРОМ?

Даний процес дуже затягує і дозволяє воістину отримати задоволення і розслаблення. Тим більше, що працювати з таким матеріалом дуже легко. Техніку засвоїть навіть дитина і на сьогодні навіть чоловікам це заняття до вподоби. Ось декілька простих способів вишивати бісером:

Монастирський шов

Це най простіший спосіб вишивки бісером. Оскільки всі стіжки слідують один за одним по діагональній лінії він дуже схожий на техніку вишивки хрестиком. З тилової сторони вишивки всі стіжки розташовані вертикально. На малюнку зображено цей спосіб.

Рядовий шов

Цей метод найбільш нагадує відомий шов "назад голкою". За кожний наступний стіжок голка захоплює одну бусинку. Голка розташовується між першою точкою для бісеру і наступною, а після нанизування бусинки вона повертається на початок ряду. Для наступної намистини голку потрібно виводити між другою і третьою точками ряду. Далі алгоритм повторюється. більш детально на малюнку.

Стеблевий шов

Нитка з голкою закріплюються в необхідній точці потім на голку наноситься намистина і голка виводиться з внутрішнього боку вишивки, після чого голка знову проводиться в намистину і далі нанизується на наступну. Далі алгоритм повторюється. більш детально на малюнку. Така творча робота дарує радість всім, хто відкриває для неї своє серце.

Більш детально можете прочитати тут.

ЯК ВИБРАТИ ВИШИВКУ БІСЕРОМ?

У них входить схема, бісер, який підібраний саме під ту картину, що йде в наборі, кількості його так само розрахована по картині, голка і щільна бісерна нитка. Купуючи вже готовий набір ви економите час і гроші. Наші спеціалісти використовують тільки якісний чеський бісер Preciosa №10, що гарантує якість і довговічність готового виробу. Вам залишається тільки розташується по зручніше і почати шлях створення красивої картини своїми руками. І нехай весь світ зачекає ... При пошуку схеми чи заготовки для зручності вибору радимо користуватися фільтрами які знаходяться в лівій частині екрану. Скажімо якщо Вам потрібно схему великого розміру і повної зашивки Вам достатньо поставити галочки в необхідних фільтрах. Тут Ви можете вибрати

 1. Ціну
 2. Тематику
 3. Розмір схеми (сказаний в сантиметрах)
 4. Зашивку повну або часткову
 5. Матеріал з якого виготовлені схеми (атлас, габардин, або шовк)
 6. Виробника.

Дякую, що завітали саме в наш магазин! Більш детально як зроби замовлення на нашому сайті Ви можете подивитись на відео. Також слідкуйте за нами в Twitter, Instagram, facebook. Вірю, що наш інтернет-магазин стане Вашим улюбленим сайтом з товарами для вишивки та рукоділля! Дякуємо, що Ви з нами!