Повна зашивка

Повна зашивка

Товарів у наявності: 229
Показано 1 - 24 з 229

Що таке схема вишивки повної зашивки?

Це схеми в яких вишивається повністю все зображення, а готовий вибір виглядає як мозаїка з викладених поряд дрібних намистин різного кольору. До таких схем повної зашивки краще приступати вже маючи досвід вишивання. Можна тільки захоплюватися рукодільницями які вишивають такі картини. Особливо це стосується схем великого розміру і з великою кількістю кольорів бісеру. Це важка і кропітка робота та займає дуже багато часу, але результат того вартий. Для того, аби полегшити роботу і зробити процес вишивки більш легким та приємним в нашому магазині представлено широкий вибір аксесуарів і додаткових товарів, а саме:

  • Пяльця
  • Нитки
  • Голки
  • Органайзери

Також наш магазин додатково пропонує підібрати бісер до кожної схеми. Наші працівники використовують тільки якісний чеський бісер Preciosa №10, що гарантує якість і довговічність готового виробу.

Поради

Картина вишита бісером повної зашивки це справжня прикраса Вашого дому. Оскільки робота над такими картинами триває довго а готовий вирів має значну масу через велику кількість використаного бісеру, перед початком роботи краще обшити краї заготовки, аби вони не торочилися і потім можна було помістити в рамку. Щоб бусинки трималися міцно краще вишивати рядовим або стебловим швом. Також потрібно слідкувати за стіжки, вони повинні бути вишиті в одному напрямку і не затягуватися. Важливо, щоби схеми були надруковані на міцному полотні, це збереже їх структуру при вишиванні. В нашому магазині тільки якісні схеми вишивки відомих виробників надруковані на габардині, атласі чи сатині. Для зручності пошуку необхідної схеми Ви можете скористатись фільтрами або онлайн підтримкою, що дасть можливість легко та швидко зробити замовлення. Найбільш популярні тематики це:

  • Ікони
  • Квіти
  • Тварини

Повна зашивка

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.8 з 5
Чи є розмір 28 на 37 або щось приблизно