Заготовки жіночих вишиванок

Заготовки жіночих вишиванок

Товарів у наявності: 501
Показано 1 - 24 з 501

Заготовки жіночих вишиванок


Вишиванки це традиційний Український одяг відомий нам ще з незапам'ятних часів. Елементи вишивки зустрічалися ще в скіфів та сарматів, давніх народів які проживали на території сучасної України. Археологи знаходять чоловічі і жіночі фігурки на одязі яких видно вишиті узори, що цікаво окремі елементи цих вишивок зустрічаються в сорочках 18-19 століть, що свідчить про нерозривність цієї традиції. Не зважаючи на таку довгу традицію вишиванки і в сучасному світі не втратили свою актуальність, вони досі виглядають модно, стильно та оригінально.  Особливо це стосується сорочок і плать вишитих бісером. Український етнічний одяг є не від'ємною частиною сучасних весіль, хрещень дітей, та інших урочистостей. Колись виготовлення вишитої сорочки був дуже складний і трудомісткий процес. Не було ніяких схеми чи записів, традиція передавалась від майстрині до майстрині і зберігалась в народній пам’яті. Зараз все набагато простіше Ви можете придбати вже готову заготовку для вишивки.

заготовки

Опис заготовки

Заготовка це чотири відрізка тканини з нанесеним малюнком (квадратики різного кольору і позначок), що дає можливість дуже зручно і швидко вишивати. Також там є ключ з позначками, кількістю бісеру і номерами ниток. Перед  початком роботи потрібно підклеїти заготовку флізеліном. Наші заготовки призначенні для вишивки бісером або нитками.  Ви можете додатково замовити підбір бісеру. Наші спеціалісти використовують тільки якісний чеський бісер Preciosa №10, що гарантує якість та довговічність готового виробу. Після закінчення роботи заготовку потрібно викроїти і пошити сорочку чи сукню. Для зручності пошуку необхідної схеми Ви можете скористатись фільтрами або онлайн підтримкою, що дасть можливість легко та швидко зробити замовлення. Ще в нас Ви можете додатково купити органайзери (коробочки для зберігання бісеру), п’яльця, нитки, голки та інші аксесуари які суттєво полегшать роботу і зроблять процес вишивання простим та приємним. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.З давніх часів існувало багато стиліві технік вишиванок, а саме:

Способи вишивання

 • Хрестиком
 • Бісером
 • Гладью
 • Мережка
 • Та інші

Також є величезна кількість мотивів та узорів для вишиванок. Вони увібрали в себе всю тисячорічну історію та традиції прикрашати одяг вишивкою. В мотивах вишивки міцно вплетені давні вірування і традиції, справжнє призначення більшості цих орнаментів ми вже не знаємо. Скоріше всього вони повинні були служити оберегом для її власника.  Вишиванки з різних частин нашої Батьківщини дуже відрізняються, але при всі своїй різноманітності де б Ви не побачили вишиту сорочку відразу виникає асоціація з Україною. 

Мотиви і узори вишитих сорочок

 • Квіти –троянди, маки, волошки, ромашки, соняхи, волошки, лілії  то, що
 • Орнамент
 • Птахи – голуби, лебеді, півні
 • Рослини – дубові листя, калина, хміль, колоски пшениці.
 • Різні поєднання
 • Та інші

Зараз всі ці стилі і техніки переплітаються та починають грати новими барвами.

Заготовки жіночих вишиванок

Фільтрувати за:

Тематика

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.8 з 5
Відгук без коментарів