Набори для вишивання

Набори для вишивання

Товарів у наявності: 116
Показано 1 - 24 з 116

Вишивка бісером мистецтво для душі

 Вишивка - ремесло, яке передалося від наших предків, воно заспокоює душу, тішить око, дозволяє відпочити тілу, зібрати думки і отримати справжнє розслаблення і насолоду

З давніх-давен люди вишивали хрестом використовуючи різнокольорові нитки і канву, але незабаром була освоєна інша техніка - вишивання бісером. Цей спосіб полюбився нашим умільцям і до сих пір він живе в наших серцях і нам, творчим людям постійно хочеться творити прекрасне!

Техніка і процес

Даний процес дуже затягує і дозволяє воістину отримати задоволення і розслаблення. Тим більше, що працювати з таким матеріалом дуже легко. Техніку засвоїть  навіть дитина і на сьогоднішній день і чоловікам це заняття доводиться до вподоби.

Така творча робота дарує радість всім, хто відкриває для неї своє серце.

 Різноманітність схем і виробників

На сьогоднішній день є дуже багато виробників, які створюють схеми для більш комфортного і легкого створення картин. Схеми надруковані на щільній тканині, найчастіше це габардин або атлас, на ній набитий барвистий малюнок-схема майбутнього шедевра зі зворотнього боку тканина проклеєна флізеліном для того, щоб Ваша унікальна робота тримала форму і не витягувалась.

Набори для вишивання

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.8 з 5
Відгук без коментарів