Ікони. Релігія

Ікони. Релігія

Товарів у наявності: 603
Показано 1 - 24 з 603

Схеми вишивки бісером ікони

Ікони це зображення святих, Велика Святиня перед якою люди моляться і в якої просять заступництва. 

Чи можна вишивати ікони?

Раніше ікони були дуже дорогі. Їх писали спеціальними фарбами на дерев'яних дощечка іконописці. Далеко не кожна людина могла собі дозволити купити ікону. Зараз їх дуже багато друкують та штампують, а останнім часом стало дуже популярно вишивати бісером. Це захоплення поширено як серед жінок так і серед чоловіків. Але виникає логічне питання, як церква ставиться до такої діяльності.

Як зауважують священики перш ніж братися до роботи потрібно взяти благословення в Церкві, а потім вишиту ікону обов'язково потрібно освятити, а головне потрібно пам'ятати, що ікони це не прикраса і не гарна картинка це на сам перед Божа сила яка нас охороняє.  

Треба пам'ятати, що люди моляться не до дерева, полотна, чи бісеру, а до Всевишнього через образ і поклоняються не іконам, тим хто зображений на них.

Що потрібно для початку роботи?

Почати вишивати дуже просто. Достатньо вибрати ікону, яка Вас зацікавила і зробити замовлення через сайт, або по телефону. В нашому магазині присутній широкий вибір схем на будь-який смак. Від величезних церковних ікон повної зашивки до маленьких іконок часткової зашивки. Вишиті бісером ікони будуть служити чудовою прикрасою і оберегом дому, також це може бути прекрасним подарунком на урочисту подію чи ювілей. Додатково Ви можете замовити набори бісеру, нитки, голки, і всю необхідну фурнітуру. Наші менеджери завжди раді Вам допомогти в виборі і допоможуть консультацією.

Найбільш популярні серед схем вишивки це;

  • Молитви - представляють собою полотно з нанесеною словами молитви. Бувають різних розмірів і різної зашивки. Вишиваються для оберегу дому, молитви за здоровя, за батьків, за дітей та багато іншого.

  • Церковні Ікони - це як правило великі ікони, спеціально вишивають для того щоб подарувати в церкву. Особливою популярністю користується Хресна Дорога, зображення Воскресіння, і Свята Плащаниця 

  • Іменні Іконице ікони з зображенням тих Святих імена яких носять їх власники. Перед цими іконами моляться за здоровя і заступництво, дякують за всі блага, вони служать оберегом люди і допомагають відчувати на собі постійний захист і Божу благодать. Ці ікони часто вишивають на подарунок.

Та інш.

Вдало підібраний комплект бісеру зробить процес вишивки простим і максимально приємним, а готова вишивка буде справжнім витвором мистецтва і довгі роки буде радувати своїх власників

Ікони. Релігія

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.8 з 5
Відгук без коментарів