Вовки

Вовки

Товарів у наявності: 21
Показано 1 - 21 з 21

Схеми вишивки бісером вовки

До Вашої уваги колекція схем для вишивки бісером вовків. В цьому розділі Ви можете знайти схему на будь-який смак.

Роль вовка в культурі.

З давніх часів люди шанували і одночасно боялися вовків. Вони займають особливе місце в культурі міфології та історії багатьох народів світу. Зокрема   Вовками лякали дітей, складали про них казки і легенди в яких вони були, як позитивними так і негативними персонажами. Вони могли бути як захисниками так і уособленням зла і потойбічних сил. В багатьох народів розповсюдженні історії, як про прабатьків роду.

На думку етнографів і фольклористів вовк являється центральною фігурою Українського тотемізму.
Вони були тотемними тваринами на ранній стадії розвитку української нації, особливо це помітно на Поліссі. В цих регіонах під час різдвяних свят щедрівники одягались в хутро вовка.
В до християнських часах образ вовка пов'язували з Перуном. Після запровадження Християнства вовків почали винищувати.
Образ вовка займає значне місце в казках, легендах і приказках. Зокрема:

·         Голодний як вовк.

·         Хоч вовком вий.

·         Ведмідь сильніший за вовка, але вовк в цирку не виступає

·         Скільки вовка не годуй, а він все одно в ліс дивиться.

·         Та багато інших.

Символіка.

В середньовіковій європейській культурі вовки були символом  пильності і обачності, саме тому їх часто зображали на гербах і на військових обладунках. Вовк є символом сміливості і волелюбності. Саме тому вовча символіка поширена серед українських повстанців. Через те, що вовки утворюють пари на все життя вони є символом вірності.

Картини бісером

Завдяки схемам для вишивки бісером тепер кожен може створити у себе вдома шедевр присвячений вовкам. Заготовки виготовленні на високоякісному полотні та з чіткім малюнком. Тут представлені схеми різного стилю і розміру, які підійдуть, як новачкові так і досвідченому майстрові. Наша компанія використовує тільки високоякісний чеський бісер. Вдало підібраний бісер зробить роботу приємною і простою, а готова картина буде довго радувати Вас і гостей Вашого дому.

Вовки

Фільтрувати за:

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.8 з 5
Відгук без коментарів