Ласкаво просимо в інтернет магазин товарів для рукоділля Biser0k.com.ua!

1. РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ.

1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті biser0k.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуг продажу товарів, представлених на нашому сайті.

1.3. Реєструючись на сайті biser0k.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну і інформацію про себе і свої контактні дані.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін (адреса електронної пошта) і пароль. 

1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. 

2. ПРИЙОМ ТА ОБРОБЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту biser0k.com.ua, а також за телефонами (067) 756 79 66, (099) 316 63 51.

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-субота з 12.00-19.30) представник інтернет-магазина підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазина зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються та уточнення умов оплати і доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка" і "Оплата".

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1. При отриманні замовлення Покупець перевіряте кількість і якість одержуваного товару. 

5. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ.

5.1. Якщо товар належної якості не підійшов Покупцеві за формою, розміром або кольором, Покупець може повернути його Інтернет магазину протягом 14 днів з моменту отримання. Товар приймається тільки в тому випадку, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, ярлики), а також документ, що підтверджує факт покупки даного товару. Інтернет магазин відшкодує вартість товару, або обміняє товар на аналогічний. При обміні і поверненні товару всі супутні витрати (транспортні, поштові і тд.) Оплачує Покупець.

7. УМОВИ УГОДИ.

7.1. Інтернет магазин biser0k.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови даної Угоди на своєму сайті.